Płytki dywanowe Gobi Forward

Proponowane przez nasz sklep płytki dywanowe Gobi Forward o wymiarach 50 x 50 cm to doskonałe rozwiązanie do wnętrz komercyjnych. 27 wariantów barw, jak i struktura pętelkowa umożliwiają kreowanie najbardziej złożonych wzorów. Dzięki nim można stworzyć wielobarwną lub jednolitą kolorystycznie podłogę. To sprawia, że nawierzchnia staje się atrakcyjną ozdobą wnętrza i doskonale dopasowuje się do charakteru przestrzeni.

Mnogość kolorów to niejedyny atut Gobi Forward. Włókna poliakrylowe wykazują dużą odporność na strzępienie, na uszkodzenia powstające podczas przesuwania krzeseł, światło słoneczne oraz odkształcenia powodowane temperaturą. Nawierzchnia wykonana z prezentowanych płytek dywanowych ma właściwości wytłumiające i nadaje się do pomieszczeń, w których zastosowano ogrzewanie podłogowe. Jeśli więc poszukujecie Państwo sposobu na stworzenie efektownej, a przy tym odpornej na zniszczenia podłogi – zachęcamy do zakupu Gobi Forward.

Roteco Wykładziny Obiektowe

Sprzedajemy wykładziny biurowe, hotelowe, przystosowane do wymagań szkół, szpitali oraz innych obiektów użyteczności publicznej.

zamów cennik wykładzinZamów cennik

Zamów teraz

Szukaj wykładziny

Wybierz kolor: