Aktualności | Wykladziny Roteco

Zachęcamy do zapoznania z najświeższymi informacjami dotyczącymi naszych wykładzin, płytek dywanowych, oraz wykładzin PCV. W dziale aktualności znajdą Państwo również informacje na temat naszej działalności oraz ważne wiadomości dotyczące naszej strony internetowej wykladziny.net.

 

Wykładzina UTAH

Zapraszamy do zapoznania się z nowością w naszej ofercie - wykładziną UTAH, której design inspirowany jest drukiem gazetowym.

Jaka wykładzina do biura? Poradnik wyboru

Sprawdź nasz poradnik wyboru wykładziny do biura i przekonaj się, dlaczego warto sięgać po sprawdzone wyroby polskich producentów.

Przyjemna cisza

Efektywna praca we współczesnym biurze zależy między innymi od niskiego poziomu hałasu, zwłaszcza na przestrzeniach typu "open space". Polecanym rozwiązaniem są tutaj płytki dywanowe.

Wykładziny dywanowe Italia

Wykładziny dywanowe Italia

Nasza oferta wykładzin poszerzyła się o eleganckie wykładziny Italia. Jest to kolekcja inspirowana stylem retro przyciągająca wzrok oryginalnym designem.

Płytki dywanowe w korzystnej cenie

Płytki dywanowe w korzystnej cenie

Polecamy Państwu nową kolekcję pętelkowych płytek dywanowych dostępną w 14 oryginalnych kolorach, przeznaczoną do miejsc o intensywnym natężeniu ruchu.

Wykładziny dywanowe

Wykładziny dywanowe

Oferowane przez nas wykładziny dywanowe cechuje przede wszystkim atrakcyjny wygląd oraz bogaty wybór kolorystyki i wzornictwa, co pozwala na wkomponowanie ich w przestrzeń oraz dopasowanie kolorystyki do mebli i innych elementów wyposażenia.

Wykładziny PCV do zadań specjalnych

Wykładziny PCV do zadań specjalnych

Wśródoferowanych przez nas wykładzin PCV znajdą Państwo wykładziny prądoprzewodzące i antyelektrostatyczne. Tego typu wykładziny stosowane są najczęściej w salach operacyjnych, serwerowniach, pracowniach komputerowych oraz innych pomieszczeniach z aparaturą elektroniczną i telekomunikacyjną.

Płytki dywanowe

Płytki dywanowe

Płytki dywanowe są szczególnie polecane w pomieszczeniach biurowych, hotelach oraz innych obiektach o dużym natężeniu ruchu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

Oferta Wykładzin Obiektowych Roteco

Nasza nowa oferta

Zapraszamy do zapoznania się z naszą rozpudowaną ofertą wykładzin dywanowych w rolkach, płytek dywanowych oraz wykładzin PCV.

Roteco Wykładziny Obiektowe Wersja mobilna strony

Wersja mobilna strony

Już wkrótce powstanie wersja mobilna naszej strony internetowej. Zapraszamy do odwiedzania jej z telefonów komórkowych.

Roteco Wykładziny Obiektowe

Sprzedajemy wykładziny biurowe, hotelowe, przystosowane do wymagań szkół, szpitali oraz innych obiektów użyteczności publicznej.

zamów cennik wykładzinZamów cennik

Zamów teraz

Szukaj wykładziny

Wybierz kolor: