Wykładziny dywanowe

W biznesie i handlu zawsze trzeba twardo stąpać po ziemi. Szczególnie gdy w grę wchodzi dobre imię i prezencja biur, hoteli oraz innych lokali użytkowych. Dobre pierwsze wrażenie, elegancja i styl – to wszystko cechy pomieszczeń, które przyciągną, zachwycą i zapadną w pamięć klientów, kontrahentów czy gości. A żadne biuro czy kancelaria nie mogą obyć się bez funkcjonalnej i pięknej podłogi. Do tych pomieszczeń najlepszym wyborem będą nowoczesne wykładziny dywanowe. Łatwość układania, prosta konserwacja i wysoka wytrzymałość to cechy które doceni każdy właściciel firmy lub motelu. Wykładziny dywanowe równie dobrze będą służyły rekinom biznesu, wiecznie aktywnym przedszkolakom i pracownikom każdej instytucji. Estetyka oraz dodatkowe wygłuszenie pomieszczeń z pewnością będą bodźcem do podniesienia motywacji, efektywności i zadowolenia zatrudnionych w nich osób.

 

Oprócz klasycznych wykładzin w rolce, warto zainteresować się też nowoczesnym rozwiązaniem jakie stanowią płytki dywanowe. Szybki montaż i równie szybki demontaż to podstawowa zaleta tego produktu. Idealne do pomieszczeń w których planowana jest częsta zmiana wystroju. Płytki dywanowe to modułowa podłoga, pozwalająca na dowolne łączenie ze sobą wielu deseni oraz kolorów, co jeszcze bardziej pomaga w kreatywnym budowaniu atrakcyjnego wizerunku biura lub hotelu.

 

Niezależnie od tego czy decydujemy się na wykładzinę czy płytki dywanowe, zawsze mamy pewność, że wybór będzie dobry – szeroka paleta deseni, ogromny wybór kolorów i zawsze wysoka jakość to coś co doceni każdy aktywny i dynamiczny właściciel firmy. Bezpieczeństwo poruszania, duża łatwość czyszczenia i niezwykła prezencja to wszystko czego potrzebuje podłoga w miejscu gdzie ciężko pracuje się nad sukcesem i dobrym imieniem firmy. Miękkie oraz wygłuszające wykładziny dywanowe to prawdziwy luksus w jaki warto inwestować z wielu powodów.

Zastosowań wysokiej jakości pokryć są tysiące. W sali do fitnessu najważniejsza jest antypoślizgowa powierzchnia, w recepcji – wytrzymałość, zaś w sali konferencyjnej – prezencja. A wszystkie te rzeczy zapewniają piękne i funkcjonalne wykładziny.

Italia

Kolekcja wykładzin dywanowych inspirowana stylem retro, przyciągająca wzrok oryginalnym designem. Doskonała do stosowania nawet w najbardziej wymagających obiektach.

Pokaż szczegóły

Sisley

Wykładzina dywanowa w rolce dostępna w rolkach 4m (na specjalne zamówienie w rolkach 5m).

Pokaż szczegóły

Arazzo

Wykładzina dywanowa najczęściej stosowana w hotelach i ośrodkach wypoczynkowych.

Pokaż szczegóły

Calgary

Wykładzina dywanowa w bardzo atrakcyjnej cenie, przeznaczona do pomieszczeń o średnim natężeniu ruchu.

Pokaż szczegóły

Ottawa

Wykładzina Ottawa to wykładzina w rulonie, dostępna w wielu żywych, intensywnych kolorach.

Pokaż szczegóły

Spontoni

Wykładzina dywanowa o wysokiej gramaturze 1000g/m2 z okrywą z pętli strukturalnej.

Pokaż szczegóły

Fun

Kolorowa wykładzina Fun to doskonały wybór do żłobków i przedszkoli ze względu na ciekawą kolorystykę, która przyciąga uwagę najmłodszych. Ponadto wykładzina Fun jest niezwykle łatwa w utrzymaniu czystości.

Pokaż szczegóły

Hotel Design 2015/2016

Seria eleganckich wykładzin o wysokiej gramaturze 1150g/m2 zapewniającej najwyższą jakość.

Pokaż szczegóły

Palermo

Wykładzina welurowa przeznaczona do hoteli i pensjonatów.

Pokaż szczegóły

Quebec

Wykładzina Quebec przeznaczona jest do obiektów o średnim natężeniu ruchu. Idealnie sprawdzi się w biurach nadając im klasyczny, elegancki wygląd.

Pokaż szczegóły

Halifax

Wykładzina Halifax to wykładzina biurowa z okrywą pętelkową o szerokości 4m.

Pokaż szczegóły

Residence

Wykładzina Residence to wykładzina welurowa w rolkach o wysokiej gramaturze 870g/m2.

Pokaż szczegóły

Palatino

Wykładzina Palatino to klasyczna wykładzina hotelowa o strukturze welurowej, produkowana zarówno na podłożu AB, jak i ultratex.

Pokaż szczegóły

Van Gogh

Wykładzina Van Gogh to jedna z części tzw. kolekcji Malarzy. Prosty, a jednocześnie nowoczesny i niebanalny wzór.

Pokaż szczegóły

Pissarro

Wykładzina Pissarro to kolejna wykładzina z tzw. kolekcji Malarzy. Gramatura 900g/m2 oraz klasa użytkowa 32 stanowią gwarancję wysokiej jakości.

Pokaż szczegóły

Renoir

Wykładzina Renoir należy do popularnej kolekcji Malarzy. Jest to gwarancja jakości w połączeniu z ciekawym designem.

Pokaż szczegóły

Monet

Wykładzina Monet to doskonała jakość i oryginalny design.

Pokaż szczegóły

Degas

Wykładzina Degas to kolejna wykładzina z kolekcji Malarzy, która cieszy się szczególną popularnością wśród hoteli i pensjonatów.

Pokaż szczegóły

Royal

Wykładzina Royal to elegancka wykładzina hotelowa o wysokiej gramaturze 900g/m2.

Pokaż szczegóły

Castle

Wykładzina Castle posiada dyskretny, elegancki wzór bardzo popularny w hotelach i pensjonatach. Wysoka jakość 900% gwarantuje doskonałą jakość tego produktu.

Pokaż szczegóły
Wychodząc naprzeciw zmieniającym się trendom oraz wymaganiom naszych klientów, oferujemy Państwu najwyższej klasy wykładziny dywanowe, których wygląd, wzornictwo i solidne wykonanie stanowią gwarancję satysfakcji na najwyższym poziomie. Jeśli cenią sobie Państwo profesjonalne rozwiązania i pragną, by podłoga w Państwa pomieszczeniach służyła i zachwycała przez długie lata, trudno o lepszą alternatywę niż nowoczesna wykładzina dywanowa. Oferujemy wykładziny dywanowe klientom z Łodzi, Poznania, Wrocławia, Katowic, Kielc, Warszawy, Gdyni, Gdańska, Krakowa, Szczecina i wielu innych polskich miast. Nasze produkty świetnie sprawdzają się zarówno w pomieszczeniach reprezentacyjnych, takich jak gabinety czy pokoje, jak i tam, gdzie w grę wchodzi merytoryczna praca i duża intensywność przemieszczania się. Korytarze, sale konferencyjne, biura – wykładzina dywanowa sprawdzi się tam idealnie, a dzięki swojej wytrzymałości i solidnemu wykonaniu służyć będzie przez wiele lat.