Wykładziny biurowe

Wykładziny, które świetnie sprawdzają się w biurach, gabinetach i sekretariatach, to domena firmy Roteco – dystrybutora wysokiej jakości wykładzin podłogowych.
Zapewnienie jak najlepszych warunków do pracy biurowej, jak i optymalnego komfortu swoim klientom, to zadanie, przed którym staje każdy przedsiębiorca. Zdajemy sobie z tego sprawę, a jedną z najistotniejszych kwestii w tej materii jest podłoga. Jednym z pomysłów na profesjonalną aranżację biura stanowi z pewnością wykładzina biurowa. Mając na uwadze fakt, że pomieszczenia biurowe i administracyjne stanowią wizytówkę każdej firmy i świadczą o jej potencjale, ambicjach i prestiżu, dostarczamy naszym klientom profesjonalne wykładziny do biura. Bogata oferta wykładzin pozwala naszym klientom z Poznania, Warszawy, Krakowa, Gdańska, Wrocławia, Katowic i pozostałych polskich miast wybierać wysokiej jakości wykładziny biurowe, które stanowią gwarancję długoletniego użytkowania, bez najmniejszych śladów zużycia. Każda wykładzina biurowa z naszej oferty wniesie do biura powiew świeżości i pomoże czuć się w nim jeszcze bardziej komfortowo.

Ordos

Płytka dywanowa biurowa o wysokiej klasie użytkowej (33) wykonana w 100% z nylonu barwionego w masie. Zróżnicowany design oraz nowoczesna paleta barw.

Pokaż szczegóły

Black&

Wysokiej jakości płytka dywanowa 50 x 50 cm z linearnym wzorem i okrywą pętelkową. Gwarantowane długotrwałe bezproblemowe użytkowanie.

Pokaż szczegóły

Omega

Kolekcja płytek dywanowych o pętelkowym runie, dostępna w 14 oryginalnych kolorach, przeznaczonych do miejsc o intensywnym natężeniu ruchu. Wysoka jakość w atrakcyjnej cenie.

Pokaż szczegóły

Round Up/Line Up

Płytki dywanowe 50x50cm dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych: melanżu oraz melanżu połączonego ze wzorem linearnym.

Pokaż szczegóły

Shine Up / Round Up

Płytki dywanowe 50x50cm o nowoczesnym designie linearnym oraz w formie melanżu. Zalecane do stosowania w obiektach biurowych.

Pokaż szczegóły

Thermofix

Wykładzina PCV najwyższej jakości. Panele pcv wyjątkowo proste w montażu, trwałe, dające bardzo duży komfort użytkowania i doskonałe w utrzymaniu czystości.

Pokaż szczegóły

Strepques

Najwyższej jakości płytki dywanowe o bardzo wysokiej gramaturze. Kolekcja o charakterystycznym nowoczesnym designie, dostępna w dwóch wariantach: z okrywą pętelkową oraz welurową o wzorze linearnym.

Pokaż szczegóły

Italia

Kolekcja wykładzin dywanowych inspirowana stylem retro, przyciągająca wzrok oryginalnym designem. Doskonała do stosowania nawet w najbardziej wymagających obiektach.

Pokaż szczegóły

Calgary

Calgary jest tanią i dobrą wykładziną dywanową przeznaczoną do stosowania w obiektach o średnim natężeniu ruchu. Wykonana z włókien poliamidowych, które zapewniają jej trwałość i sprawiają, że łatwo ją utrzymać w czystości.

Pokaż szczegóły

Dual

Atrakcyjna kolorystyka, antypoślizgowość i odporność na działanie mikroorganizmów sprawiają, że Dual jest najczęściej wybieraną wykładziną PCV dla żłobków i przedszkoli.

Pokaż szczegóły

Mipolam Elegance EL5

Wykładzina zalecana jest do pomieszczeń, gdzie może dochodzić do zakłóceń wywołanych elektrycznością statyczną, tj. przemysł elektroniczny, sale operacyjne, laboratoria, sale komputerowe oraz przemysł petrochemiczny.

Pokaż szczegóły

Ottawa

Wykładzina Ottawa to wykładzina w rulonie, dostępna w wielu żywych, intensywnych kolorach.

Pokaż szczegóły

ERG

Płytka dywanowa dająca odczucie prawdziwego luksusu. Nowoczesna i gładka kolorystyka doda charakteru każdemu wnętrzu.

Pokaż szczegóły

Namib

Bardzo popularna płytka dywanowa z powodzeniem stosowana w biurach.

Pokaż szczegóły

Tanami

Jednorodna wykładzina pętelkowa o wyraźnej fakturze i liniowym wzorze. Olśniewająca i odważna kolorystyka, w jakiej jest dostępna daje nieskończone możliwości kombinacji.

Pokaż szczegóły

Sonora

Wysokiej jakości włókno oraz wysokie tłumienie dźwięków krokowych. Stosowana przede wszystkim w obiektach biurowych.

Pokaż szczegóły

Kalahari

Wybierz spośród 30 wzorów kolorystycznych płytek dywanowych Kalahari, których zestawienie zapewnia ogromne możliwości aranżowania pomieszczeń.

Pokaż szczegóły

Gobi

Płytki dywanowe z serii Gobi obejmują 12 różnych i trwałych wzorów. Ilość możliwych do uzyskania wzorów jest niemal nieograniczona dzięki możliwości połączenia ich z innymi modelami płytek z tej serii.

Pokaż szczegóły

Gobi Absolute

Kolekcja płytek dywanowych o wyraźnej fakturze z akcentami o wielu odcieniach. Możliwość łączenia z innymi płytkami serii Gobi daje nieograniczone możliwości aranżacji.

Pokaż szczegóły

Gobi Blocks

Kolekcja płytek dywanowych o stylowym, geometrycznym wzorze opartym o bloki i subtelne cieniowanie. Możliwość łączenia z innymi płytkami serii Gobi daje nieograniczone możliwości aranżacji.

Pokaż szczegóły

Gobi Lines

8 kolorów, a każdy dostępny w dwóch wersjach wzoru z cienkimi paskami w kolorze czerwonym lub niebieskim. Dywanowe płytki Gobi Lines zostały stworzone z myślą o obiektach, w których panuje duże natężenie ruchu. Są one bardzo trwałe (mają 15-letnią gwarancję) i sprawdzą się w biurach, restauracjach i hotelach.

Pokaż szczegóły

Gobi Stripes

Polecamy płytki dywanowe Gobi Stripes wyróżniające się delikatną teksturą i lenearnymi wzorami. Seria ta jest dostępna w 9 wersjach kolorystycznych, ale dzięki możliwości łączenia ich z innymi płytkami z serii Gobi otrzymujemy niemal nieograniczoną liczbę sposobów na aranżację wnętrza.

Pokaż szczegóły

Gobi Waves

Polecamy wysokiej jakości dywanowe płytki Gobi Waves ze zmiennym linearnym wzorem. Model ten można łączyć z wieloma innymi wzorami płytek z serii Gobi, dzięki czemu możliwa jest dowolna konfiguracja wnętrza. Płytki te można układać za pomocą różnych metod: w cegiełki, szachownicę, przypadkowy, monolityczny.

Pokaż szczegóły

Option

Piękna, żywa kolorystyka skoordynowana z kolekcją Kalahari. Nietuzinkowa faktura nadaje pomieszczeniom fantazyjnej oryginalności.

Pokaż szczegóły

Sahara

Sahara jest dywanową płytką wykonana w 100% z Econylu, wyróżniającą się bardzo wysoką jakością. Produkt jest wytwarzany niepowtarzalną technologią polegającą na tkaniu runa pochodzącego z recyklingu

Pokaż szczegóły

Atacama

Płytka dywanowa pokryta teflonem, dzięki czemu jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości.

Pokaż szczegóły

Newnormal - Normal

Atrakcyjna cenowo płytka dywanowa przeznaczona do średnio-intensywnie użytkowanych pomieszczeń. Doskonale sprawdza się jako wykładzina biurowa.

Pokaż szczegóły

Perpetual

Bardzo często wybierana do biur wykładzina pętelkowa dostępna w szerokiej palecie kolorystycznej.

Pokaż szczegóły

Unique - Uni

Płytka dywanowa o ciętym runie, dostępna w 22 ciepłych kolorach, w dwóch wersjach: jednorodnym oraz wzorzystym.

Pokaż szczegóły

Quebec

Wykładzina Quebec przeznaczona jest do obiektów o średnim natężeniu ruchu. Idealnie sprawdzi się w biurach nadając im klasyczny, elegancki wygląd.

Pokaż szczegóły

Halifax

Wykładzina Halifax to wykładzina biurowa z okrywą pętelkową o szerokości 4m.

Pokaż szczegóły